کاشت درختان طراحی شده‌ با بیل

این بیل‌ها به‌طور خاص برای بیل تراکتور اطلس کاشت درختان طراحی شده‌اند و کار سریع‌تری را انجام می‌دهند که با انواع دیگر بیل‌ها زمان بیشتری می‌برد.

بیل درختکاری دارای یک تیغه  باریک است که به نوک منحنی یا نوک تیز می رسد.

تیغه باریک به این معنی است که می‌تواند سوراخ‌هایی با اندازه‌های مختلف حفر کند، بیل را به شکل دایره‌ای در زمین قرار دهید.

اندازه شفت بسته به آنچه برای کار خود بیل تراکتور اصفهان نیاز دارید می تواند متفاوت باشد، شفت های بلندتر برای زمین صاف و یکنواخت بهتر هستند و شفت های کوتاه تر روی تپه ها یا زمین های شیب دار بهتر عمل می کنند.

از این بیل ها می توان برای حفر یک درخت برای پیوند یا ایجاد یک سوراخ جدید برای کاشت درخت استفاده کرد.

بیل ها شکلی شبیه به بیل کشاورزی ژاپن ترانشه زنی دارند و بنابراین می توانند دو برابر شوند و سنگرهای کم عمقی ایجاد کنند که در آن ترانشه طولانی برای تخت گل منطقی تر از ایجاد تعداد زیادی سوراخ کوچک برای گیاه است.

دو ابزار مختلف وجود دارد که با نام پاور بیل شناخته می شوند. اولین مورد اساساً یک بیل برفی است که با گاز یا برق کار می کند.

اینها دارای تیغه هایی هستند که برای برداشتن و پراکنده کردن برف به چرخش در می آیند و به شما امکان می دهند مسیرهای برف گرفته یا راهرو را به راحتی پاک کنید.

اینها بسیار کارآمدتر از یک بیل بکهو سنوپارس 500 برفی معمولی هستند، اما همانطور که انتظار دارید، قیمت بسیار بالاتری دارند. آنها یک جایگزین کوچکتر و سبکتر برای برف دمنده سنتی هستند.

نوع دوم بیل برقی نوعی جک چکش با اتصال بیل است. اینها برای حفاری زمین یا حفر چاله ها و ترانشه ها در خاک بسیار فشرده استفاده می شود.

آنها به ویژه مفید هستند زیرا به اندازه کافی کوچک هستند تا در مناطقی که ماشین آلات بزرگتر در آن جا نمی شوند کار کنند.

 

 • منابع:
  1. Different Types of Shovels Anatomy Uses & Pictures
 • تبلیغات: 
  1. درباره تاثیر فندق بر پاک سازی پوست چیزی شنیده اید؟
  2. آشنایی با چند تاجر بزرگ که زندگی شما را متحول می کند
  3. راز پیری و سلامت را بیابید
  4. میلیاردر شدن با موجودی خالی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.