نخستین دفتر فنری 40 برگ که آب آن را خیس نمی کند

استفاده از دفتر به دلیل پوشش مقوایی محکم و در عین حال سبک، کیفیت کاغذ عالی و طراحی صاف، لذت بخش است. اندازه متوسط می تواند طیف وسیعی از اهداف را انجام دهد.

طراحی قدیمی جلد دفتر ممکن است برای برخی جذاب باشد، اما همیشه می توانید آن را با یک جلد سفارشی کنید که دوام دفتر را بهبود می بخشد.

دفتر فنری 40 برگ یکی از دفترهایی است که به دلیل داشتن فنر می توانید به راحتی جلد آن را تغییر دهید و استفاده نمایید.

همچنین، با نشانگر صفحه نواری همراه نیست، و اگرچه در صفحه اول ایندکس کوچکی دارد، صفحات شماره گذاری نمی شوند. ما فکر نمی‌کنیم که این ویژگی‌ها برای اکثر مردم ضروری باشند، اما اگر برای شما مهم هستند، Leuchtturm1917 را در softcover.et در نظر بگیرید.

اگر یک دفترچه یادداشت ساده و متوسط با کاغذی می‌خواهید که برای چشم راحت باشد و بازخورد لمسی ارائه دهد. کاغذ زبرتر سرعت نوشتن شما را کند می‌کند و باعث می‌شود که توجه بیشتری به آن داشته باشید، برخلاف کاغذ ظریف‌تری که خودکار روی آن می‌لغزد.

دفتر Midori MD تعادل ظریفی بین نرمی و دندان بودن برقرار می کند، بنابراین اگر دوست دارید اصطکاک بیشتری نسبت به کاغذهای روکش دار یا مخملی دیگر دفتر ها احساس کنید، این ممکن است برای شما مناسب باشد.

چرا این نوع دفتر عالی است؟ دفتر Midori MD در بهترین حالت خود سادگی، با جلد کارتنی ساده کرم رنگ و صفحات مات با خط آبی روشن است.

از هر پنج آزمایش‌کننده، سه نفر این دفتر را در سه رتبه برتر خود قرار دادند و گفتند که عاشق لحن دلپذیر کاغذ و زیبایی‌شناسی مینیمالیستی دفتر هستند، که نوشتن و ژورنال‌نویسی را تا حد امکان بدون حواس‌پرتی می‌کند.

انواع جوهر مصرف می‌کند، اما به دلیل دندانه‌ای خفیف کاغذ، مداد را به خوبی اداره می‌کند. نسخه‌های خالی یا نموداری Midori MD برای ابله‌سازی یا طراحی عالی هستند. مقداری شبح یا نمایش در طرف دیگر صفحه وجود دارد، اما ما آن را مزاحم ندیدیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.