مردی که با خریدن آهن قوطی دسته دوم صاحب الماس درون آن شد

ویژگی‌های اساسی کنسانتره سنگ آهن استرالیا (Ore-A) و اثرات آن بر خواص تف جوشی در طی فرآیند پخت با لیمونیت بالا با استفاده از روش‌های میکرو زینتر و دیگ زینتر مورد مطالعه قرار گرفت.

 اگر به دنبال آهن می باشید می توانید از آهن قوطی دست دوم نیز برای ساختمان سازی استفاده نمایید.

نتایج نشان می‌دهد که سنگ معدنی A خواص دانه‌بندی خوب، قابلیت جریان مایع قوی، استحکام فاز پیوند بالا و استحکام کریستالی، اما جذب ضعیف را نشان می‌دهد.

 با افزایش نسبت Ore-A، شاخص لیوان و شاخص کاهش (RI) زینتر ابتدا افزایش و سپس کاهش می‌یابد، در حالی که فاصله نرم شدن (ΔT ) و دمای شروع نرم شدن ( 10 ٪ ) زینتر عکس این موضوع را نشان می‌دهند.

رفتار – اخلاق؛ شاخص تخریب کاهش (RDI +3.15 ) از زینتر به صورت خطی افزایش می یابد، اما بازده زینتر هیچ اثر آشکاری از خود نشان نمی دهد.

با افزایش نسبت Ore-A، توزیع و تبلور کانی ها بهبود می یابد، فاز پیوند اصلی ابتدا از سیلیکوفریت کلسیم و آلومینیوم (SFCA) به کیرشستاینیت، سیلیکات و SFCA تغییر می کند و سپس به 2CaO·SiO 2 تبدیل می شود و SFCA.

با توجه به استفاده از Ore-A و بهبود خواص تف جوشی، نسبت Ore-A در فرآیند پخت با لیمونیت بالا در حدود 6wt٪ کنترل می شود.

مواد خام تف جوشی شامل سنگ آهن، فلاکس، کک و ریزدانه های برگشتی، مخلوط و دانه بندی شدند. رطوبت موجود در مخلوط در سطح مناسبی کنترل شد و باعث شد مخلوط کمی مرطوب به نظر برسد.

شرایط مختلف اختلاط و دانه بندی برای شبیه سازی فرآیند مرسوم، فرآیند اختلاط فشرده، 5) و فرآیند دانه بندی جداگانه با استفاده از میکسر فشرده (با سرعت نوک پایین تر تیغه های اختلاط 4 متر بر ثانیه) به عنوان تجهیزات دانه بندی اعمال شد. (همانطور که در جدول 2 نشان داده شده است).

نمونه هایی از شبه ذرات تولید شده توسط درام و گلوله های سبز با دانه بندی مخلوط کن فشرده برای تجزیه و تحلیل توزیع اندازه گرفته شد. هر نمونه 500 گرمی توسط تکان دهنده الک 8 اینچی Gilson به مدت 60 ثانیه غربال شد

. دارای صفحه نمایش های 10، 8، 6.3، 5، 3، 2، 1، 0.5 و 0.25 میلی متری.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.