رنگی متفاوت از گوشت شترمرغ که تا به حال ندیده بودید

خداوند میلیاردها سال پیش به ما زندگی داد. با زندگی، او همه چیز را برای ما فراهم کرد تا آن را حفظ کنیم، از مواد مغذی گرفته تا اکسیژن تا آب و همراهان.

در این روند، خداوند حیوانات، غلات و عدس را به ما قرض داده است تا بخوریم. در حیوانات، گوشت شترمرغ بیش از یک نعمت برای انسان است.

شترمرغ از خانواده پرندگان بدون پرواز است. این پرنده در گروه پرندگان خروس طبقه بندی می شود. به طور عمده، دو گونه از پرندگان شترمرغ وجود دارد:

شترمرغ سومالیایی و شترمرغ معمولی. فواید گوشت شترمرغ و ماهی زینتی بسیار است که در تاریخ گنجانده شده است.

مطالعات نشان می دهد که گوشت شترمرغ یکی از محبوب ترین غذاهای رژیم های باستانی بوده است. به دلیل فواید گوشت شترمرغ، تمدن سومالی و سایر تمدن های گذشته به شدت بر آن متکی بودند.

گوشت

کلسترول یک ماده درخشان است که در خون ما یافت می شود. بدن ما برای تولید سلول های سالم به کلسترول نیاز دارد، اما سطوح بالای کلسترول می تواند خطر بیماری های عروق کرونر را افزایش دهد.

به دلیل سطح کلسترول بالا، ممکن است رسوبات چربی در رگ های خونی لژ کفش شما تشکیل شود. در نهایت، این رسوبات افزایش می یابد و مانعی برای جریان خون در شریان های ما می شود که باعث حمله قلبی می شود.

اگرچه گوشت ها به طور کلی کلسترول بالایی دارند، اما وقتی صحبت از گوشت شترمرغ می شود مقدار بسیار کمی کلسترول دارد که به سختی به هیچ موجودی آسیب می رساند.

سطح کلسترول در گوشت شترمرغ حدود 0.063 گرم در هر 100 گرم گوشت است. علاوه لباس منشی بیمارستان بر این، این مقدار کلسترول مضر نیست، اما در واقع برای بدن ما خوب است تا جریان خون را در رگ های ما تضمین کند.

 • منابع:
  1. Benefits Of Ostrich Meat: Why The World Is Ditching Beef And Chicken For It!
 • تبلیغات: 
  1. دستگیری سارقان پولکی مغازه ای در شیراز!!!!
  2. جهیزیه پرماجرایی که فقظ ظروف یکبار مصرف داشت
  3. آیا می دانستید کیک ضربان قلب را بالا می برد؟
  4. پخش عمده جاکلیدی عروسکی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.