دمپایی طبی اتاق عمل اولین رتبه فروش در بین انواع دمپایی ها را دارد

کفش طبی چیست و چه کسانی به آن نیاز دارند کاتالوگ فروشگاه پزشکی اورتوپ کفش طبی مردانه و زنانه را در سبک ها و رنگ های مختلف ارائه می دهد.

می توانید جفتی از دمپایی طبی اتاق عمل را انتخاب کنید که برای یک کت سفید، یک کت و شلوار رنگی یا یک فرم رسمی مناسب است. مزیت غیرقابل انکار ما طیف عظیمی از مدل های طراحی شده برای مشاغل مختلف است.

به عنوان مثال، کفش‌های ارتوپدی برای سرآشپزها با گیره‌های بسته ساخته شده از پلیمرهای مقاوم در برابر حرارت نشان داده می‌شوند.

آنها برای کار در شرایط دما و رطوبت بالا ایده آل هستند، به خصوص زمانی که خطر ریختن یا افتادن چیزی ناامن روی پاهای شما وجود دارد.

یک امتیاز خوشایند محصولات این خط، اشباع معطر موادی است که زیره آن از آن ساخته شده است یک محکم بگویید نه بوی بد کفش.

مجموعه ما همچنین شامل کفش های ارتوپدی برای آرایشگران و سایر نمایندگان صنعت زیبایی است که دارای رنگ های روشن و تاپ باز است.

با ظاهر دلپذیر و کیفیت بالا مشخص می شود، بنابراین در هر سالن زیبایی یا مرکز اسپا به یک لوازم جانبی ضروری تبدیل می شود.

البته، جهت پیشرو در توسعه چنین محصولاتی در سراسر جهان، کفش برای پزشکان است.

شرایط کار کارکنان پزشکی نه تنها از استراحتگاه دور است آنها اغلب تقریباً در آستانه توانایی های انسانی هستند.

طبیعتاً هر پزشکی تمام تلاش خود را می کند، اما شما نباید سلامتی خود را فراموش کنید!

برای این کار یک جفت پاپوش طبی با کیفیت بسیار مهم است که شما را در دورهای دور، در اتاق عمل یا در یک قرار ملاقات در مطب همراهی می کند.

در فروشگاه ما ده ها مدل برای هر سلیقه و بودجه ای پیدا می کنید و می توانید کفش های عسلی را خریداری کنید که برای شما ایده آل هستند.

نکته مهم این است که محصولات بیمارستانی را می توان به طور مکرر شستشو داد، با محلول های ضد عفونی کننده درمان کرد و حتی برخی از را می توان در دمای حداکثر 134 درجه سانتیگراد اتوکلاو کرد! این به هیچ وجه ظاهر یا عملکرد آنها را تحت تأثیر قرار نمی دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.