در جزایر فیجی از لیوان چوبی برای خوش آمدگویی مهمانان استفاده می کنند

استفاده از ظروف چوبی در روسیه، استفاده از آن برای سرو غذا روی میز، نگهداری غذا و در خانه بود.

در حال حاضر به ندرت لیوان چوبی، بشقاب های چوبی، کاسه ها را می بینید، اگرچه می توان به استفاده گسترده از کاسه قند، جعبه نان چوبی، وردنه، هاون برای ادویه جات ترشی جات، خرد کردن پوره سیب زمینی، برش تخته های چوبی، کفگیر، قاشق اشاره کرد. دارای دسته های کشیده برای هم زدن غذاهای اصلی در حین پخت و پز.

امروزه استفاده از ظروف چوبی عمدتاً نگهداری مواد غذایی است. قارچ، کلم، خیار، گوجه فرنگی و فلفل را در بشکه های چوبی ترشی می کنند، نمک می زنند.

در این مورد، آنها عطر و طعم بی نظیر دلپذیری به دست می آورند. نمک و شکر، نان، شراب، برنج، ماکارونی، بلغور جو دوسر، بلغور، ارزن و بسیاری از غلات دیگر کاملاً در ظروف چوبی ذخیره می شوند.

در حال حاضر ظروف چوبی نیز از عناصر دکور اتاق هستند. قاشق های چوبی نقاشی شده روی دیوار آشپزخانه نزدیک اجاق گاز عالی به نظر می رسند، آرامش.

ظروف چوبی راحتی، اتاق را با مقداری گرما پر می کنند، مهربانی معنوی، می توان با اطمینان گفت که ظروف چوبی در آشپزخانه در آشپزخانه مفید خواهند بود و مزاحم نمی شوند.

انواع ظروف اغلب نه تنها ضروری هستند، بلکه باعث افتخار مهماندار و دکوراسیون آشپزخانه نیز می شوند.

مواد بسیار زیادی وجود دارد که از آن ساخته می شود: فلز و سرامیک، چینی، شیشه و چوب. دومی به ندرت استفاده می شود و اغلب با آثار باستانی مرتبط است.

با این حال، اخیراً مد برای چیزهای سازگار با محیط زیست و منحصر به فرد که می تواند بر فردیت مالک تأکید کند، در حال افزایش است.

در این موج، ظروف روز به روز محبوب تر می شوند. با دستان خود می توانید هم یک تکه ظروف آشپزخانه بی نظیر و هم یک هدیه اصلی بسازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.