جدیدترین قابلمه چدن کاندید که بدون گذاشتن روی شعله غذا را آماده می کند

من چند سالی است که از قابلمه های چدنی در آشپزخانه استفاده می کنم باید بگویم که نظر من در مورد این ماده بسیار مثبت است و اعتراف می کنم که نتایج به دست آمده بسیار رضایت بخش است.

قابلمه چدن کاندید بر پایه کربن و آهن از طریق یک فرآیند کار گرم به دست می آید همجوشی مواد آهنی در دمای 1200 درجه انجام می شود.

انواع مختلف پخت و پز طعم، کیفیت و ویژگی های غذا را تغییر می دهد و استفاده از تابه های ساخته شده از چدن، ماده ای که سنگین تر و رسانای کمتری نسبت به مس است، اجازه می دهد تا گرما به غذا تابیده شود و حفظ شود.

عایق می شود و به لطف این خاصیت گرما را جمع می کند، به آرامی گرم می شود و به همان آرامی و به صورت همگن و یکنواخت در غذا پخش می شود.

این آلیاژ عایق است و به لطف این خاصیت گرما را جمع می کند، به آرامی گرم می شود و به همان آرامی و یکنواخت و یکنواخت در غذا پخش می شود.

قابلمه

با اینکه از قبل یک بشقاب چدنی در ظروفم دارم، اما این مدل شیاردار و برای کباب پز را انتخاب کردم، چون هم می توان از آن به عنوان تابه گریل و هم به عنوان تابه استفاده کرد.

من از این ظرف چند وجهی عمدتاً به صورت بشقاب روی اجاق گاز با اندازه مناسب استفاده کردم اما امکان قرار دادن آن روی 2 شعله به هم پیوسته نیز وجود دارد و برای پخت ماهی و سبزیجات کبابی و انواع گوشت استفاده کردم.

باید بگویم که همه پخت و پز موفقیت آمیز بود، اما گوشت های کبابی کاملا.

در واقع آب‌های موجود در گوشت به تدریج، آهسته و جزئی خارج می‌شوند: این امر باعث می‌شود که چربی‌ها نسوزند و طعم تلخی به خود نگیرند و پوسته‌ای روی سطح ایجاد شود که می‌تواند مایعات را در داخل نگه دارد. برای شل شدن فیبرهای عضلانی ضروری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.