ته نشین کننده جریان آسیب آنقدر بزرگ فیلتر بنزین

خطر رانندگی با فیلتر سوخت فیلتر بنزین ماکسیما مصرف شده چیست؟ فیلتر سوخت مصرف شده برای مدت طولانی هیچ علامتی از نقص را نشان نمی دهد. موتور به درستی کار می کند و تغییر برای رانندگان قابل توجه نیست.

مشکل تنها در آن صورت ظاهر می شود، جایی که در سیستم سوخت آنقدر کثیفی وجود دارد یا ذره ای آنقدر بزرگ است که می تواند سوخت را مسدود کند.

اگر ذرات کثیفی به پمپ سوخت پرفشار یا انژکتورها برسد، می تواند به آنها آسیب برساند. همچنین ممکن است پیستون ها، سوپاپ ها و سایر عناصر موتور که در آن رسوبات ناخالصی های سوخته جمع آوری می شود، آسیب ببینند.

کیفیت سوخت برای موتورهای فیلتر بنزین پراید مجهز به دریچه های EGR، فیلترهای DPF یا پروب های لامبدا بسیار مهم است. ترکیب نادرست گازهای خروجی منجر به افزایش رسوبات می شود که عملکرد موتور را مختل می کند.

شایان ذکر است که فیلتر آسیب دیده قادر فیلتر بنزین به تصفیه سوخت از ذرات آب نیست و منجر به خوردگی عناصر موتور و سیستم سوخت می شود.

فیلتر بنزین کجاست؟

برای پیدا کردن فیلتر بنزین، در اکثر خودروها باید کاپوت آن را باز کرد. فیلتر را می توان در محفظه موتور، در کنار دیوار جداکننده محفظه موتور، نزدیک به پایه مک فرسون Strut پیدا کرد.

معمولاً در حالت عمودی وصل می شود فیلتر بنزین ساینا و دو شیلنگ سوخت به فیلتر متصل است. به لطف چنین مکانی، بخار آب جمع آوری شده در فیلتر می تواند به راحتی به سمت ته نشین کننده جریان یابد.

در خودروهای سواری می توان فیلتر بنزین زیر کف شاسی را نیز پیدا کرد. مستقیماً به لوله های سوخت متصل می شود.

 • منابع:
  1. Porro Recommend fuel filters
 • تبلیغات: 
  1. تاثیر تیشرت در احساسات و عواطف جوامع مختلف
  2. برای محو کردن موهای سفید خود از رنگ مو استفاده کنید!
  3. بهتر است از این نوع میوه ها برای تهیه میوه خشک استفاده کنید
  4. فرآیندهای مورد نیاز برای تبدیل شدن چرم خام به یک محصول چرمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.