تلویزیون سامسونگ 55 اینچ یو اچ دی لاکچری با قیمت 330 میلون تومان به زودی به بازار خواهد آمد

در اینجا بایدهایی هستند که باید هنگام خرید تلویزیون درجه یک بسیار مورد نظر در نظر بگیرید چرا که با تنوع فراوانی که در مدل های مختلف سامسونگ وجود دارد انتخاب سخت است.

یکی از انواع تلویزیون ها تلویزیون سامسونگ 55 اینچ یو اچ دی است که به دلیل داشتن وضوح بسیار بال و همچنین رنگ های استاندارد مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

حجم رنگ چیست؟ این استانداردی برای ارزیابی توانایی تلویزیون برای بازتولید دقیق رنگ ها در تمام سطوح روشنایی است. هر چه حجم رنگ بیشتر باشد، رنگ ها با شدت و عمق بیشتری بازتولید خواهند شد.

چرا این موضوع دارای اهمیت است؟ کار بهینه‌سازی در صنعت تلویزیون، اندازه‌گیری حجم رنگ را به عنوان یک معیار خوب برای ارزیابی توانایی تلویزیون‌های UHD یا 4K برای ایجاد تجربه تماشایی که به کیفیت سینمایی می‌رسد، تشخیص داده است.

توجه: حجم رنگ یکی از ویژگی هایی است که نباید دست کم گرفت زیرا اگر از حداکثر روشنایی تلویزیون فراتر رود، تصویری کم رنگ یا کسل کننده به نظر می رسد و خطر از بین رفتن کیفیت بینایی را به همراه دارد.

نوآوری سامسونگ چیست؟ تلویزیون های QLED سامسونگ با حداکثر روشنایی بین 1500 تا 2000 نیت، اولین صفحه نمایش هایی هستند که به 100 درصد حجم رنگ می رسند.

این بدان معناست که تلویزیون‌ها رنگ‌های دقیق‌تر و زنده‌تری را برای مشاهده عالی از هر زاویه تولید می‌کنند. علاوه بر این، پوشش ویژه صفحه نمایش تلویزیون‌های QLED تجربه تماشای هماهنگی را حتی در شرایط نوری قوی ارائه می‌دهد و تقریباً فقدان کامل بازتاب نور را تضمین می‌کند.

HDRچیست؟ فناوری HDR محدوده دینامیکی بالا رنگ، روشنایی و کنتراست محتوای نمایش داده شده در تلویزیون های HDیا UHDرا تشدید می کند.

چرا مهم است؟ HDR برای سفیدترهای سفیدتر، سیاه‌های مشکی‌تر و رنگ‌های نرم‌تر و طبیعی‌تر معرفی شد. تفاوت بین فناوری HDR و SDR استاندارد قبلی محدوده دینامیک استاندارد همان تفاوت بین روز و شب است.

HDR، در واقع، حتی کوچکترین جزئیات را درک می کند که در تلویزیون با استاندارد SDR، در سایه ها و بازتاب ها گم می شوند.

نوآوری سامسونگ چیست؟ تلویزیون‌های QLED برای استاندارد باز جدید HDR10+ برای ویدیوی HDR آماده هستند. HDR10+ محدوده دینامیکی نسبت نور به تاریکی تصاویر را برای افزایش کنتراست و ارائه رنگ‌های زنده‌تر افزایش می‌دهد.

نتیجه؟ تصاویر واقعی که به سطوح شگفت انگیزی از جزئیات می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.