تصاویر زیباترین کاربردهای طناب پلاستیکی پلی اتیلن که ندیده بودید

طناب ابزاری حیاتی برای نگهداری در وسیله نقلیه، کوله پشتی و اطراف خانه است، زیرا در مواقع اضطراری و شرایط بقا و همچنین در استفاده های روزانه بی شماری کاربرد دارد.

در اینجا چند دلیل عالی برای نگه داشتن کمی طناب در نزدیکی همیشه وجود دارد.

در شرایط اضطراری یا بقا، طناب پلاستیکی پلی اتیلن کاربردهای بالقوه بی پایانی دارد.

ممکن است فوراً به اهمیت آن در ایمن کردن وسایل یا جابجایی اجسام بزرگ یا سنگین فکر کنید، اما طناب در موارد اضطراری و موقعیت های خطرناک از راه های بی شمار دیگری نیز مفید است.

در صورت آسیب، می توان از طناب برای ایجاد یک تورنیکت یا زنجیر استفاده کرد.

همچنین می توان از آن برای ساخت یک پناهگاه یا شناور شناور با استفاده از آن برای بستن مواد یا شاخه های مختلف به یکدیگر استفاده کرد.

در شرایط بقا، می توان از آن به عنوان خط ماهیگیری یا خط لباس یا حتی برای تعلیق غذا یا سایر مواردی که باید از حیات وحش نگهداری شود استفاده کرد.

در مناطقی که در معرض رانش زمین یا ریزش بهمن هستند، ممکن است با نگه داشتن آزادانه دو سر طناب به یک دوست مرتبط بمانید.

اگر به طور غیرمنتظره ای در برف گیر کرده اید، می توان از طناب برای بستن شاخه های کوچک یا سایر مواد به یکدیگر برای ایجاد کفش های برفی موقت استفاده کرد.

می توان از آن برای بستن ابزار یا وسایل دیگر به کوله پشتی استفاده کرد تا دست ها را آزاد نگه دارد، یا آن را به عنوان دسته ای برای عصای پیاده روی، چاقو یا ابزار دیگر درآورد.

در صورت نیاز به آتش، از طناب می توان برای ایجاد جرقه با حک کردن گوه در کنده و کشیدن شدید آن به جلو و عقب برای ایجاد اصطکاک استفاده کرد.

از طناب حتی می توان برای بریدن خود استفاده کرد، همانطور که در این ویدئو نشان داده شده است: داشتن طناب در اطراف خانه یا گاراژ برای طیف گسترده ای از اهداف عمومی ضروری است.

برای بستن وسایل و همچنین کشیدن اجسام سنگین هنگام کار در حیاط ایده آل است. اگر دوست دارید کمپ بزنید یا قایق داشته باشید، طناب برای استفاده به عنوان چادر یا نخ ماهیگیری مفید است و کاربردهای بسیار متنوعی در قایق دارد.

Rope همچنین در مورد پروژه های خانگی DIY امکانات بی پایانی دارد. از ساختن بانوج، آویختن گلدان، چراغ‌های نخی یا حتی تزئین خانه‌تان امکانات بی‌پایان است.

Ravenox طیف گسترده ای از طناب ها و طناب ها را ارائه می دهد که تقریباً برای هر نیازی مناسب هستند.

تمام طناب های Ravenox ساخت آمریکا هستند و استانداردهای سختگیرانه موسسه Cordage آمریکا را برآورده می کنند. مطمئن باشید که امروز با خریدن مقداری برای ماشین، کوله پشتی و خانه خود، برای هر چیزی آماده هستید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.