با کتونی قم موهای خود را شانه کنید

کفش های کتانی و کتونی قم فقط در یک کارخانه ساخته نمی شوند. آنها محصول شبکه گسترده ای از تامین کنندگان تخصصی هستند، اغلب در شهرهای مختلف یا حتی کشورهای مختلف که اجزای مختلف را در یک کفش ورزشی مونتاژ می کنند.

فقط یک قسمت، مانند زیره، می‌تواند قسمت‌های بزرگی از آسیا را قبل از تبدیل شدن به بخشی از کفش ورزشی که خریداری کرده‌اید، عبور داده باشد.

کتونی

“در یک کارخانه شما لاستیک خود را ایجاد می کنید و سپس لاستیک به شکل خاصی در می آید. زیره میانی ایجاد شده است. اولریش اشتایندورف، مدیر ارشد تولید در آدیداس توضیح می دهد که در جای دیگر، زیره میانی و پایین با هم ترکیب می شوند.

از ابتدا تا انتها، ساختن یک کفش با استفاده از این فرآیند معمولی 60 روز طول می کشد.

انسان ها هنوز هم بسیاری از دوخت ها، چسباندن و سایر فرآیندهای سخت را با دست انجام می دهند. حتی پس از آماده شدن کفش، 60 روز دیگر طول می‌کشد تا آن را از آسیا، جایی که بیشتر کفش‌های کتانی تولید می‌کنند، به فروشگاه‌های اروپای غربی یا ایالات متحده ارسال کنید.

اگر می‌خواهیم در انجام آنچه ورزشکاران ما می‌خواهند و به آن نیاز دارند سریع‌تر و انعطاف‌پذیرتر باشیم، باید در نحوه تولید محصولات خود تجدید نظر کنیم.»
چند سال پیش، ذهن‌های برتر آدیداس به این نتیجه رسیدند که این مدل ضخیم و ناکارآمد بسیار محدودکننده است.

گرد مانز می‌گوید: «به همین دلیل است که ما فناوری‌های موجود را بررسی کردیم و تصمیم گرفتیم، «هی، اگر می‌خواهیم در انجام آنچه ورزشکاران ما می‌خواهند و نیاز دارند سریع‌تر و انعطاف‌پذیرتر باشیم، باید در نحوه تولید محصولات تجدیدنظر کنیم». رئیس نوآوری فناوری در تیم آینده آدیداس، که سه تا هفت سال آینده را برای تعیین مسیر شرکت نگاه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.