با بادام سنگی در بارداری به راحتی فرزند دختر به دنیا بیاورید

در دنیای پزشکی، تغذیه بادام به دلیل وجود اسیدهای چرب تک غیراشباع، فیبر غذایی و آنتی اکسیدان ها بیشتر مورد تحسین قرار گرفته است. بادام همچنین حاوی ویتامین هایی مانند ویتامین E و ریبوفلاوین و مواد معدنی کمیاب مانند کلسیم و منیزیم است.

بادام سنگی در بارداری موجب افزایش رشد جنین می گردد.

بادام

اگرچه بادام کالری بالایی دارد و به عنوان «پرانرژی» در نظر گرفته می شود (همانطور که همه مغزها هستند)، آنها طیف کاملی از مواد مغذی و ترکیبات شیمیایی حیاتی را فراهم می کند که مردم اغلب در رژیم غذایی استاندارد آمریکایی (که گاهی اوقات «SAD» نامیده می شود) فاقد آن هستند. برای کسانی که رژیم غذایی کم کربوهیدرات دارند، خوشحال خواهند شد که بدانند به طور کلی کربوهیدرات کمی در بادام وجود دارد، و این باعث می شود آن ها برای چیزی مانند رژیم کتو مناسب باشند.

اگر در معرض خطر بیماری قلبی هستید، چرا بادام برای شما مفید است؟ دو تا از ترکیبات شیمیایی ستاره تغذیه بادام، اسیدهای چرب غیراشباع تک سالم (MUFA) و آنتی اکسیدان هایی هستند که از سلامت قلب حمایت می کنند و از عوامل بیماری های قلبی عروقی پیشگیری می کنند. بادام به طور خاص فلاونوئیدهای آنتی اکسیدانی را تامین می کند، ترکیبات گیاهی موجود در پوست بادام که با ویتامین E برای بهبود سلامت عروق و کاهش التهاب کار می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.