این فرد رکورد ثروت اندوزی را برای خود ثبت نمود!

به تازگی خبری منتشرشده است که یک فردی تنها با یکساعت کار روزانه میزان درآمد بالایی داشته است و توانسته است ثروت خوبی را بدست بیاورد.

دستکش لاتکس

دستکش لاتکس در کارخانه اوپیث پرفکت تولید می گردد و از ماده مصنوعی به نام اکریلونیتریل ساخته شده است. دستکش های نیتری و دستکش لاتکس برای استفاده خیلی خوب در دست قرار میگیرند و در کار های که نیاز به حس لامسه و دقت بالای می باشد مانعی ایجاد نخواهد کرد. باز هم قابل ذکر می باشد که این دستکش که در محیط های که از مواد شیمیای خیلی خطر ناک می باشد قابل استفاده نمی باشد بیماری های که قابل واگیردار هستند توصیه نمی شود استفاده کنند.

دستکش لاتکس

خرما مضافتی

در این بخش نوعی محصول را یعنی با نام خرما مضافتی که از جمله محصولات تولیدی طبیعی کشور ایران است که حجم انبوهی از این محصول در استان کرمان شهرستان بم تولید می شود، معرفی می نماییم. خرما مضافتی یکی از ارقام انواع خرما با کیفیت است که بدلیل طعم و رطوبتی که دارد، طرفداران زیادی را به خود جلب نموده است. این خرما ها از سری خرما درجه یک و بسیار با کیفیتی می باشند، که از ویژگی این خرمای زاهدی بسته بندی، می توان به قدرت ماندگاری بالا و فروش به صورت بسته بندی کاملا بهداشتی اشاره کرد.

خرما مضافتی

 

خرما زاهدی بوشهر

معروف ترین محصول و میوه جنوبی به ویژه استان خوزستان و بوشهر خرما زاهدی می باشد که انواع مختلف آن نظیر پیارم، کبکاب، زاهدی و غیره در بین همه افراد و همه نقاط ایران پر طرفدار است و به همین جهت در سراسر ایران به فروش می رسد. گفتنی است که خرما زاهدی بوشهر  که میزان بالایی کالری دارد و حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات می باشد که خوردن چند دانه از آن می تواند انرژی شما را برای فعالیتهای روزمره تامین کند. مصرف خرما زاهدی سبب می شود که سیستم ایمنی بدن تقویت شود و فرد به راحتی در برابر میکروبها و ویروسها مریض و بیمار نشود

خرما زاهدی بوشهر

خرید شیرینی کلمپه

کلمپه باتوجه به پسند و ذائقه مردم درطعمهای بسیاردلپذیر، مانند: زعفران، هل، دارچین، میخک، گردو، پسته، نارگیل،و یا شکلات و قهوه و یا مخلوطی ازاین طعمها، مانند: هلی گردویی، زعفرانی هلی، هلی پسته ای، هلی دارچینی میخکی تهیه میشود. افرادی که دچار فشارخون یا دیابت هستند نگران نباشند چون شیرینی آن بدون استفاده حتی ازیک بلور شکر است، و از خرمای باکیفیت، استان است‌ شما میتوانیدخرید شیرینی کلمپه را از طریق این وب سایت انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.