افزایش رشد گل سانسوریا با استفاده از پودر لباسشویی

لوش می‌گوید که به دلیل وسواس اجتماعی به نظافت و درک نادرست نحوه عملکرد صابون، تقریباً همه از مواد شوینده بیش از حد استفاده می‌کنند.

او می‌گوید: «صرفه‌جویی در مصرف صابون در واقع بهتر است زیرا بهتر تمیز می‌کند» و پودر یا مواد شوینده و انواع پودر لباسشویی روی لباس‌ها و حوله‌های شما باقی نمی‌گذارد.

Lush همچنین فرمول خاص خود را برای بهبود شستشوی شما دارد.

اگر لودر بالایی دارید، او توصیه می‌کند از یک چهارم دستورالعمل‌های موجود در مواد شوینده لباس‌شویی استفاده کنید، و اگر لودر جلو دارید از یک هشتم استفاده کنید

سپس دو قاشق غذاخوری بی کربوهیدرات را به پودر یا مایع لباسشویی خود اضافه کنید و در محل نرم کننده پارچه، دو قاشق غذاخوری سرکه سفید بریزید.

او می‌گوید: «این فرمول به این معنی است که لباس‌های شما تمیزتر بیرون می‌آیند، مدت بیشتری تمیزتر می‌مانند و یک سوم سریع‌تر خشک می‌شوند. نکته مهم دیگر این است که از نرم کننده پارچه صرف نظر کنید زیرا “به لباس شما آسیب می رساند، اساسا روغن است”.

دمای آب
به طور کلی، استفاده از آب گرم در شستشو، لباس‌های شما را بهتر تمیز می‌کند، اما به انرژی بیشتری نیاز دارد.

لوش می گوید که به عنوان یک قانون کلی، دمای آب در حرارت خون (حدود 37 درجه سانتیگراد) “بهترین است زیرا بیشتر چربی ها و پروتئین ها در این دما امولسیون می شوند” و وقتی با هم زدن ماشین لباسشویی ترکیب می شود، لکه ها به راحتی از بین می روند.

او می‌گوید: «اگر از آب سرد استفاده کنید، بعضی چیزها خوب بیرون می‌آیند و بعضی چیزها نه.

موارد دیگری که باید به آن توجه کنید: مراقب باشید لکه های خون را در آب داغ نشویید زیرا لکه جابجا می شود و به سختی خارج می شود. از همان دمای آب برای شستشو و آبکشی استفاده کنید تا از چروک شدن لباس ها جلوگیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.