استفاده از کفش ویکو زنانه در فیلم جادوگر اوز باعث شهرتش شد

یکی از مشتریان می گوید: آنها پشتیبانی نهایی را ارائه می دهند، شکل و ظاهر جذاب خود را حفظ می کنند و احساس سبکی دارند. من می‌توانم بدون درد پا راه بروم و بدوم، و همین باعث شد کفش‌ها را بخرم.

در حالی که این کفش‌ها ممکن است براق و متناسب به نظر برسند، Saucony Hurricanes فضای کافی را برای کسانی که پاهای پهن‌تری دارند فراهم می‌کند.

رویه مشبک کشدار کفش ویکو زنانه به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی پای خود را داخل آن بلغزانید و کفش را در تمام طول روز بدون هیچ گونه نیشگون گرفتنی بپوشید، در حالی که طراحی باعث می‌شود پای ثابتی چه در راه رفتن و چه در حال دویدن باشد.

در یکی از کفش‌ها، لهجه‌های سرگرم‌کننده از جمله زبان جیر، آستر صورتی روشن و دوخت انعکاسی را خواهید دید. آنها در رنگ مشکی موجود هستند و در سایزهای کامل و نیم زنانه 5 تا 12 در عرض استاندارد و پهن عرضه می شوند.

یکی از نویسندگان Reviewed یکی از طرفداران پر و پا قرص است: برای طولانی‌ترین زمان، کفش‌های ورزشی پیدا نمی‌کردم که احساس می‌کردم از آن حمایت می‌شود.

با این حال، این کفش‌ها فضای کافی برای پاهای پهن و انگشتان پا و حمایت کافی برای گذراندن روزهای طولانی فعال را فراهم می‌کنند.

این کفش‌های تمرینی متقاطع که با توجه به شکل پای زنانه، حرکت ماهیچه‌ای و ساختار بدن طراحی شده‌اند، برای هر فعالیتی ساخته شده‌اند.

آنها دارای قوس و پشتیبانی پاشنه اضافی برای پیاده روی در مسافت های طولانی هستند، همراه با یک زیره میانی سبک و ضربه گیر که از پاهای شما در برابر ضربه محافظت می کند.

این کفش کتانی در چهار رنگ موجود است و در سایزهای کامل و نیم زنانه 5 تا 12 و عرض متوسط و پهن عرضه می شود.

منتقدان متوجه می شوند که این کفش های کتانی پهن برای زنان برای پیاده روی یا دویدن ایده آل هستند.

آنها بسیار راحت هستند و رنگ آنها بسیار جذاب است. من از آنها برای پیاده روی و ورزش در باشگاه استفاده می کنم.

بسیار راحت با پشتیبانی عالی. کفش پیاده روی من می تواند بیش از 5 مایل راه برود و اصلاً درد نداشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.