از غوره خشک شده برای درمان دل درد استفاده نمایید

پلی فنل های موجود در انگور به صورت آزاد وجود دارند، اما اکثر این ترکیبات گلیکوزیدهای واحدهای قندی مختلف هستند و در موقعیت های مختلف اسکلت پلی فنل آسیله می شوند.

هر دسته از ترکیبات فنل انگور ظرفیت آنتی اکسیدانی متفاوتی را در شرایط in vitro و in vivo با داده های اغلب متناقض نشان دادند.

غوره خشک شده دارای کیفیت های مختلفی می باشد.

غوره

تفاوت‌های مشاهده‌شده بین آزمایش‌های آزمایشگاهی و آزمایشگاهی را می‌توان به فراهمی زیستی پلی‌فنل‌ها نسبت داد که به اثربخشی این ترکیبات در یک سیستم بیولوژیکی کمک می‌کنند.

شراب سازی به دلیل تولید مقادیر زیادی از ضایعات آلی و محصولات جانبی مانند مارک، تفاله و خرچنگ معروف است. بخش شراب صنعتی با تبدیل مواد زائد به مواد غذایی و سایر محصولات زیستی با ارزش افزوده بالا، راه‌حل‌هایی را برای توسعه محصولات قابل فروش ناشی از بهره‌برداری از ضایعات صنعت بررسی می‌کند.

یکی از محصولات جانبی بخش شراب که ارزش کمتری دارد، انگورهای نارس حاصل از عملیات تنک کردن است که برای افزایش کیفیت تولید انجام می شود. هدف از نازک کردن، حذف خوشه هایی است که توانایی رسیدن به بلوغ مناسب را ندارند و در نتیجه باعث افزایش بلوغ آنهایی می شود که روی گیاه باقی می مانند. انگورهای نارس با کیفیت پایین، مانند انگور سفره، به طور سنتی به محصولات غذایی مختلف تبدیل می شوند.

استفاده بالقوه از انگور نارس در شراب سازی برای کاهش غلظت الکل و pH شراب توسط سایر نویسندگان مورد بررسی قرار گرفت که کاهش جزئی محتوای الکل و کاهش همزمان pH هر دو شراب Cabernet Sauvignon و Merlot را مشاهده کردند.

اگرچه ترکیبات زیست فعال و فعالیت های آنتی اکسیدانی انگور در بلوغ و محصولات جانبی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.