ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی فیلتراسیون قرار عسل

در طول 15 سال گذشته، او در تعدادی از نشریات عسل ارگانیک کوهی تغذیه و آشپزی از جمله BBC Good Food نویسنده مشارکت داشته است.
او را در اینستاگرام به آدرس @kerry_torrens_nutrition_ پیدا کنیn.

تمام محتوای سلامت در bbcgoodfood.com فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده است و نباید به عنوان جایگزینی برای توصیه های پزشکی پزشک خود یا هر متخصص مراقبت های بهداشتی دیگر در نظر گرفته شود.

هر برنامه غذایی سالمی که توسط BBC Good Food ارائه شده است به عنوان پیشنهاد یک رژیم غذایی متعادل کلی ارائه شده است و نباید برای برآوردن نیازهای غذایی خاص به آن اعتماد کرد.

اگر در مورد سلامت عمومی خود نگرانی دارید، باید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محلی خود تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر شرایط و ضوابط وب سایت ما را ببینید .

عسل‌های تجاری تحت فرآیند فیلتراسیون عسل ارگانیک کوهستان قرار می‌گیرند و برای جلوگیری از کریستالی شدن قندها و همچنین کشتن میکروب‌ها قبل از نگهداری، تحت عملیات حرارتی قرار می‌گیرند. این باعث افزایش طول عمر و جذابیت محصول در شیشه می شود.

با این حال، بر محتوای آنتی اکسیدانی عسل و مزایای عسل ارگانیک شیراز بالقوه آن برای سلامتی تأثیر منفی می گذارد . از طرف دیگر عسل خام فرآوری نشده است و پاستوریزه یا فیلتر نشده است.

عسل شربت طلایی رنگی است که توسط زنبورها به دنبال جمع آوری شهد گیاهان گلدار ایجاد می شود. به عنوان لانه زنبوری ذخیره می شود تا غذای کندو را در ماه های زمستان تامین کند.

عسل به صورت خام از عسل ارگانیک اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها، مواد معدنی و قند تشکیل شده است.

محتوای فروکتوز بالایی دارد و آن را شیرین تر از قند می کند اما شاخص گلیسمی متوسطی دارد.

 • منابع:
  1. Is honey good for you
 • تبلیغات: 
  1. فواید آلو خشک را میدانید؟
  2. کشف گنجشکی در ایران که تخم طلا می گذاشت
  3. با این کار ها پله های موفقیت در یک شبه طی کنید
  4. پرورش زعفران در کشور های دیگر به چه صورت است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.